راهنمای ثبت سفارش خدمات رادیو ام ام سی

شامل مراحل انتخاب سرویس و طرح مورد نظر، ثبت سفارش و شیوه انجام سفارش

1) انتخاب سرویس

اگر به خدمات نوین و خلاقانه در زمینه تبلیغات هنری و بازاریابی دیجیتال نیاز دارید، آژانس دیجیتال رادیو ام ام سی آماده خدمت رسانی به شما هنرمند یا هنردوست گرامی است. برای ثبت سفارش خدمات رادیو ام ام سی، ابتدا در صفحه مربوط به سرویس (برای مثال در سرویس بخش پخش سراسری آهنگ) ، پلن یا طرح مورد نظر خود (مثلا پلن صوت) را انتخاب، و روی دکمه “ثبت سفارش” کلیک کنید تا فرم خرید طرح انتخابی‌تان، برای شما باز شود.

اینفوگرافیک راهنمای مراحل انتخاب و ثبت سفارش سرویس های رادیو ام ام سی

2) ثبت سفارش

پس از کلیک روی دکمه ثبت سفارش در صفحه سرویس مد نظر، فرم خرید مختص همان طرح یا پلنی که انتخاب کرده اید به شما نمایش داده می شود. در این بخش باید فیلد های فرم را بر اساس عنوانی که بالای هر فیلد نوشته شده است پر کنید. در اکثر سرویس ها تنها به نام و نام خانوادگی و شماره تلفن شما نیاز است و هیچ نیازی به ارسال اطلاعات هویتی حساس مثل مشخصات کارت ملی نیست.  ما از نام و شماره تلفن شما برای ثبت جزئیات و فاکتور سفارش در رادیو ام ام سی و همچنین برای تماس با شما استفاده خواهیم کرد. ترجیحاً شماره پیام رسان واتساپ خود را وارد کنید تا به آسانی بتوانیم اطلاعات مورد نیاز شروع هر پروژه را از شما دریافت کنیم و همچنین پیگیری سفارش برای شما آسان تر شود.

نمونه فرم ثبت سفارش و پرداخت آنلاین :

فرم ثبت سفارش و پرداخت آنلاین

3) شروع پروژه

پس از ثبت سفارش، با شما برای اطلاعات دریافت اطلاعات مورد نیاز در ارتباط خواهیم بود. حداکثر طی 24 ساعت (ساعات اداری) با شما تماس گرفته می شود و در مورد جزئیات و نحوه انجام کار و همچنین دریافت فایلها، گزارشات یا به طور کلی دیتایی که مورد نیاز انجام پروژه مربوطه است هماهنگی های لازم توسط کارشناس بخش مربوطه و بخش فروش انجام خواهد شد. گزارش کار و تحویل پروژه در زمان تکمیل شدن پروژه و طی زمان مورد نیاز که در صفحه سرویس درج شده انجام خواهد شد.