شرایط و ضوابط

کاربر گرامی، لطفاٌ موارد زیر را برای استفاده از خدمات وب سایت، ملاحظه فرمایید

ورود کاربران به وب سایت و ثبت سفارش خدمات وب سایت به منزله پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت از سوی کاربر می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. بند های شرایط و ضوابط، بسته به شرایط به روزرسانی می شود.

تعاریف :


1) وب سایت

وب سایت، پل ارتباطی تحت وب است که شامل خدمات و مقالات مربوطه می شود. رادیو ام ام‌سی، یک آژانس دیجیتال در زمینه تبلیغات هنری و توسعه و رشد برند شخصی است.

2) کاربر

کاربر یا یوزر، به شخص استفاده کننده از وب سایت گفته می شود. در ادامه شرایط و ضوابط مربوط به استفاده کاربران از وب سایت، و حریم خصوصی قید می شود.

3) مجری

مجری به تیم مسئول رسیدگی و انجام خدمات و پروژه های سایت گفته می شود. این بخش وظیفه رسیدگی به سفارشات را بر عهده دارد.

4) رسانه شخص ثالث

رسانه شخص ثالث، به وب سایت، اپلیکیشن، صفحه اجتماعی یا کانالی گفته می شود که تحت مالکیت شخص ثالث قرار دارد و خدمات یا مقالات وب سایت به آن مربوط می شود.

 

قوانین :


قوانین و تعهدات مربوط به وب سایت

1) رعایت حریم خصوصی

برای ثبت نام و ثبت سفارش در آژانس دیجیتال رادیوام‌ام‌سی، به اطلاعات کاربر جهت ایجاد فاکتور و پیگیری پس از خرید نیاز است. رادیوام‌ام‌سی به اطلاعات شخصی افرادی که از آن استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. همچنین رادیو ام ام سی سعی می کند تا تا جای ممکن از دریافت اطلاعات حساس مثل کارت شناسایی و مواردی از این قبلی خودداری کرده و به اطلاعات ساده کاربری مثل نام و نام خوانوادگی و شماره تلفن اکتفا کند.

 1. وب سایت اجازه ارسال پیام های کاربری، پیام های اطلاع رسانی و مواردی از این قبیل را دارد.
 2. وب سایت اجازه فروش و یا مبادله اطلاعات کاربری را ندارد و موظف است که از آن در برابر موارد پیش بینی شده محافظت کند.
 3. رادیوام‌ام‌سی موظف است در هنگام ساخت و طراحی سایت شخصی یا تجاری، و یا در صفحات رسمی مثل خدمات ساخت صفحه ویکی پدیا، از اطلاعات صحیح و مورد تایید کارفرما استفاده کند و درصورت مغایرت اطلاعات با اطلاعات ارسالی از سوی کارفرما، بدون دریافت هزینه مجدد، موارد را اصلاح و تحویل خریدار دهد.
 4. مالکیت اطلاعات ورود، اطلاعات دیتابیس، اطلاعات هاست و لیست کاربران سایت هایی که رادیو‌ام‌ام‌سی، وظیفه طراحی آن ها داشته است برای کارفرما محفوظ است.
 5. لیست نمونه کارها و کارفرماهای پیشین در سایت قابل مشاهده است.

2) حفظ امنیت

علاوه بر محفوظ بودن از حریم خصوصی و اطلاعات کاربری، نیاز است تا امنیت ایترنتی آن تا حد ممکن تامین و در برابر موارد پیش بینی شده از اطلاعات کاربری محافظت کرد. از این رو متعهد می شویم که دربرابر ویروس ها یا ایرادات نرم افزاری، امنیت شما را تامین کرده و تا حد ممکن بهترین عملکرد را داشته باشیم. رادیو ام ام سی موظف است، از طریق استفاده از فایروال و آنتی ویروس ها و چک کردن وضعیت فایلهای دانلودی که روی وب سایت قرار گرفته است، امنیت کاربران تا حد امکان محافظت کند.

 1. رادیوام‌ام‌سی موظف است از امنیت کاربران در هنگام انجام پرداخت و استفاده از وب سایت اطمینان حاصل کرده و در برابر موارد پیش بینی شده، تا حد امکان از امنیت کامل کاربران محافظت کند.
 2. رادیوام‌ام‌سی موظف است از سلامت فایل های دانلودی قرار گرفته بر روی این وب سایت اطمینان حاصل کرده و تا جای ممکن امنیت کاربران را تضمین کند.
 3. وب سایت موظف است با استفاده از گواهی های امنیتی SSL ، بستری امن را برای ورود کاربران و استفاده از خدمات تامین کند.
 4. نویسندگان وب سایت، موظف اند که مطالب و اطلاعات صحیح را در این وب سایت بارگذاری نمایند و در صورت مشاهده اطلاعات غلط، باید در اسرع وقت محتوای وب سایت را بروز رسانی کنند.
 5. اطلاع رسانی
 6. در صورت بروز مشکلات امنیتی، مسئولیت وب سایت تنها پاکسازی و تعهد به بروزرسانی وضعیت به وجود آمده، در زمان استاندارد است.

قوانین و تعهدات مربوط به کاربر

1) پذیرش قوانین

از این رو شما با دریافت اطلاعات کاربری خود موافقت می کنید.